Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, www na Śląsku, dzięki zdalnej pracy tworzymy strony www dla firm w całym kraju. Jeżeli szukasz firmy, która wykona twoją stronę internetową to świetnie trafiłeś.

Szukając odpowiedniej firmy do stworzenia twojej strony internetowej musisz odpowiedzieć sobie na szereg pytań i przede wszystkim samemu wiedzieć czego oczekujesz od swojej nowej strony www.

Na początku musisz ustalić jakie elementy będzie zawierała twoja nowa strona internetowa. Na przykład z jakich elementów będzie się składała? Ważne, żeby zawierała w sobie przynajmniej minimum, które jest niezbędne do tego, aby twoi potencjalni klienci mogli się zapoznać z twoją firmą.

Najważniejszym elementem stworzenia strony internetowej jest strona główna, na której przywitasz swojego potencjalnego klienta i w skrócie streścisz mu czym się zajmujecie. Jeżeli jesteś firmą lokalną (np. ze Śląska) to dobrze by było stworzyć klientowi możliwość spotkania się z Tobą, lub jeżeli jesteś firmą, która działa niezależnie od miejsca to ważne, żebyś miał świetnie rozwiązany kontakt – taki jak formularz kontaktowy, bezpośrednio podany e-mail oraz numer telefonu, dzięki któremu klient szybko otrzyma niezbędne informacje na temat twojej firmy.

Ważne jest, aby na stronie internetowej, www twojej firmy pojawił się zakres usług w przejrzysty sposób. Dzięki niemu potencjalny klient od razu będzie wiedział czym się zajmujecie i co możecie dla niego zrobić. Cennik byłby miłym dodatkiem na stronie www, ale nie każdy go zamieszcza. Z różnych powodów, zwłaszcza jeżeli produkty lub usługi są dopasowywane do konkretnego klienta to ciężko jest mieć na tyle ujednolicony cennik, który będzie pasował do wszystkich. Przy tworzeniu stron www jest to trudne, ale możliwe. Dlatego często się zdarza, że ostateczna wycena różni się od cennikowej w momencie, gdy dokona się dokładnej wyceny tego czego potrzebuje klient.

twoi klienci bardzo chętnie też zobaczyliby twoje produkty, usługi lub to czym się zajmujesz. Ładne i profesjonalne zdjęcia to dzisiaj ogromny atut. Ludzie często „kupują” oczami, pewnie to już gdzieś słyszałeś. To prawda. Jeżeli nie potrzebujesz profesjonalnej sesji zdjęciowej to można zakupić zdjęcia na tak zwanym stocku zdjęciowym. tworzenie strony internetowej z dobrymi zdjęciami jest podstawą, jeżeli chcesz chcesz mieć stronę www, która będzie przyciągała klientów.

Sam proces tworzenia strony internetowej odbywa się w kilku etapach. Przede wszystkim zaczynamy od dokładnego wywiadu czym zajmuje się twoja firma. Jeżeli działasz na Śląsku to musimy to zawrzeć na stronie internetowej. Przygotowanie materiałów na stronę takich jak teksty oraz zdjęcia produktów zazwyczaj leżą po stronie klienta, ale można to również zlecić nam. Współpracujemy z odpowiednimi firmami od lat, które już zostały sprawdzone „w boju”. Dzięki nim nie będziesz musiał ani pisać tekstów na stronę, ani robić do niej zdjęć. Wspaniale prawda?

Po zebraniu wszystkich ważnych informacji na temat strony internetowej przechodzimy do jej tworzenia. Procedura projektowania dzięki budowie modułowej została znacznie przyspieszona, więc oczekiwanie na pierwsze efekty naszej pracy jest bardzo krótkie. Tak naprawdę już w ciągu kilku dni możesz zobaczyć jak będzie wyglądała twoja nowa strona internetowa. Otrzymasz od nas jej wersję testową.

Po tym etapie zbieramy informacje zwrotne. Musisz dać nam znać co ci się podoba, co nie bardzo. Co dodajemy, co jednak odejmujemy. Jak zbierzemy komplet informacji na temat poprawek to przystępujemy do ostatniej części wprowadzania ich.

W następnym etapie zobaczysz swoją nową stronę www już z poprawkami i zmianami, których chciałeś. Pozostaje wdrożyć stronę na docelowy serwer i cieszyć się nową stroną internetową. Dzięki funkcjonującej stronie internetowej będziesz mógł dosłownie w ciągu godzin rozpocząć kampanie reklamową na Śląsku a nawet w całej Polsce. Możesz nam zlecić przygotowanie kampani google Adwords.

Pamiętaj, że kupując stronę www z CMS (Content Management System – System Zarządzania Treścią) otrzymujesz nie tylko stronę internetową, ale przede wszystkim niezależność działania. W każdej chwili możesz zmienić informacje na twojej stronie bez czekania na informatyka czy firmy, która zarządza twoją stroną www. Czyż to nie wspaniałe? Zobacz nasze portfolio już teraz.

Zapraszamy cię do zapoznania się ze szczegółami tego co możemy dla ciebie i twojej firmy zrobić. Zostańmy w kontakcie. Jeżeli chcesz być zawsze na bieżąco, wiedzieć kiedy robimy promocje, wprowadzamy nowości, uruchamiamy konkursy to zapisz się na nasz newsletter. Pamiętaj, klienci którzy są na naszej liście zawsze mają preferencyjne warunki i często są obsługiwani „bez kolejki”.

Duużo taniej? Z newsletterem TAK!

Zawsze w pierwszej kolejności dowiesz się o promocjach, gratisach, konkursach i nowościach! Spamu nie wysyłamy. Możesz czuć się bezpiecznie :)

Sukces! Zapisaliśmy Cię na newsletter.