Strona internetowa

już od 199 zł netto*

Logo firmowe

już od 149 zł netto*

Ceny promocyjne obowiązują dopóki ten zegar tyka 🙂

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Zegar przestał tykać?

Niestety promocja jest ograniczona czasowo.

Jeżeli chcesz zostać powiadomiony o następnej promocji to napisz do nas wiadomość albo po prostu wpisz swój e-mail.

Będziemy o Tobie pamiętać i damy znać jak tylko pojawi się nowa promocja!

1 + 8 =

g

Ilość propozycji do wyboru

Jest to ilość projektów, które otrzymasz do wyboru. W zależności od wybranego pakietu otrzymasz taką ilość propozycji. Jeżeli chcesz większa ilość propozycji to napisz do nas w sprawie indywidualnej wyceny.

k

Ilość poprawek do wybranej propozycji

Wybierasz swój nowy logotyp, ale chcesz jeszcze wprowadzić do niego zmiany? Chcesz zobaczyć jakby wyglądał w trochę innej wersji? W innych kolorach, etc? Ilość zmian/poprawek jest określona w każdym pakiecie.

.

Czas przygotowania propozycji

Na przygotowanie logo potrzeba czasu, w zależności od wybranego pakietu musisz poczekać od 2 do 6 dni roboczych, zanim zobaczysz propozycje swojego nowego logo.

Projekt zawiera logotyp/logo

W pakiecie S i M projektujemy dla Ciebie logotyp składający się z samego napisu z odpowiednio dobraną do charakteru Twojej działalności czcionki oraz unikalnego wyróżnika, który nada logotypowi wyjątkowy charakter. Przy projekcie logo w pakiecie L i XL przygotowujemy logo ze znakiem graficznym, czyli tworzymy unikalny napis ze znakiem graficznym specjalnie według wytycznych dla Twojej firmy.

Projekt "zdjęcie w tle" dla facebook fanpage

W dzisiejszych czasach obecność firm w mediach społecznościowych jak tak popularna, że trzeba również przygotować pasujące do Twojej działalności zdjęcie w tle na fanpage. Razem ze zdjęciem w tle otrzymasz swoje logo zoptymalizowane na zdjęcie profilowe dla profilu fb.

Definicja kolorystyki RGB/CMYK/Pantone®

Jest to kluczowy element Twojego wizerunku. Ważne, żeby każdy przyszły podwykonawca, któremu zlecisz jakiekolwiek zadanie, które będzie zawierało Twoje logo wiedział – w jaki sposób ma je reprodukować. Odwzorowanie kolorów będzie dla niego łatwe dzięki jasno określonej definicji palet kolorystycznych, dzięki niej Twoje logo niezależnie czy będzie to ekran monitora, wydruki czy gadżety zawsze będzie produkowane wg. właściwych kolorów.

Wersja monochromatyczna i achromatyczna

Twoje logo będzie eksponowane nie tylko na kolorowych ekranach i wydrukach. Czasami będzie drukowane na drukarce czarno-białej, faxem a czasami będziesz potrzebować zrobić grawer laserowy swojego logo na długopisie albo kubku termicznym. Na takie okazje potrzebna będzie Ci wersja mono i achromatyczna Twojego logo, dzięki niej będziesz mieć pewność, że logo zostanie wydrukowane lub wygrawerowane poprawnie.

Projekt wizytówki

W pakiecie L i XL projekt wizytówki otrzymasz w cenie. Niezależnie czy będzie to wizytówka jednostronna czy dwustronna! Przygotujemy dla Ciebie wizytówkę skrojoną na miarę. Możemy je również dla Ciebie wydrukować, tak samo jak każde inne materiały.

Projekt papieru firmowego

Chcesz mieć faktury drukowane na swoim papierze firmowym? W pakiecie XL otrzymasz od nas projekt papieru firmowego w cenie!

Projekt teczki firmowej

Jeżeli chodzisz na spotkania z klientami to oprócz wizytówki warto mieć własną teczkę firmową, zawsze możesz ją zostawić u klienta razem z materiałami dla niego.

3 etapy powstawania logo

[1/3] Wywiad o firmie / produkcie

Po ustaleniu formalności przechodzimy do dokładnego wywiadu dotyczącego Twojej firmy lub produktu, dla którego mamy przygotować logo. Otrzymasz od nas szczegółowy kwestionariusz dotyczący Twojej firmy, znajdują się w nim pytania niezbędne do tego, abyśmy mieli pełny obraz sytuacji. Im dokładniej odpowiesz nam na pytania, tym lepiej dla Twojego przyszłego logo 🙂 Chcemy, żeby było skrojone idealnie na miarę.

[2/3] Przygotowanie propozycji

Kiedy etap wywiadu i badań nad Twoim nowym logo mamy zakończony przechodzimy do pracy. Po kilku dniach wytężonej pracy, połączenia wiedzy, doświadczenia i kreatywności otrzymasz propozycje swojego nowego logo. Ich ilość będzie zgodna z wcześniej wybranym pakietem. Dzięki naszemu doświadczeniu szybko otrzymasz to czego potrzebujesz. Zaufaj nam, znamy się na tym. Z propozycji wybierasz jedną wersję, nad którą będziemy pracować dalej.

[3/3] Odbiór nowego logo 🙂

Po zakończeniu etapu zmian i poprawek przygotowujemy zgodnie z wybranym pakietem dodatkowe elementy takie jak wersje monochromatyczne/achromatyczne, definicje kolorów, etc. Przyda Ci się to w przyszłości przy pierwszej lepszej reprodukcji Twojego logo w druku na papierze czy na gadżetach. W następnym kroku zamykamy sprawy formalne i przekazujemy Ci super kuloodporne pliki wektorowe Twojego nowego logo. Gotowe na każdą okazję, żeby budować pozytywny wizerunek Twojej firmy!

Dołącz do zadowolonych klientów:

Genialna współpraca

Na przełomie tych kilku lat było mnóstwo projektów do zrealizowania. Począwszy od logotypu po ulotki, stronę internetową, po kartki świąteczne dla klientów włącznie. Błyskawiczny projekt każdego pomysłu.
SZCZERZE POLECAM!

Serdecznie Polecam

Zrealizowaliśmy wiele wspólnych projektów bannerów, ulotek itp. Wysoka terminowość kreatywność.  Elastyczny czas pracy wysoka kultura osobista zawsze dostępny. Polecam!

Polecam, szybko sprawnie.

 

Kilka lat współpracy

Kilka lat współpracy zaowocowało kilkunastoma świetnymi projektami. 5 gwiazdek.

Współpracujemy już od ładnych kilku lat, zawsze na czas, zawsze dostępny, zawsze kreatywny. Pewna ocena na 5 gwiazdek!

Excellent service

Excellent service, projects always done on time. Highly recommended.

Znakomity fachowiec

Znakomity fachowiec, miły i uprzejmy. Dla pana Ireneusza nie ma rzeczy niemożliwych. Współpraca godna polecenia.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ⓒ 2009-2019 - strona-internetowa.com

Duużo taniej? Z newsletterem TAK!

Zawsze w pierwszej kolejności dowiesz się o promocjach, gratisach, konkursach i nowościach! Spamu nie wysyłamy. Możesz czuć się bezpiecznie :)

Sukces! Zapisaliśmy Cię na newsletter.